FİRMAMIZ HAKKINDA

TANITIM
Firmamız Jeotermal Sondaj Sektörüne hitap eden köklü ve deneyimli ekibiyle 8 yılı aşkın süre boyunca bu alanda çalışmış kendini sürekli yenileyen ve gelişen teknolojik ve modern çağın tüm gereklerini fazlasıyla yerine getiren yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş bir şirket profili çizmektedir.
 LOGOMUZ
MAKİNALARIMIZ
Jeotermal Sondaj sektöründe Teknolojinin önemini bildiğimiz için Modern Fabrikamız müşteri firmaların taleplerine karşılamak amacıyla ülkemizin (bu iş için özel) ilk tam otomatik cnc boru delme makinalarını yaptırmıştır. Gelişen iş talebine göre Firmamız 3. Boru kesme Ünitesini en son CNC Teknolojisiyle donanımlı olarak faaliyete geçirmiştir. Böylece Tesisimiz 3 adet boru kesme ünitesi ile günde 350 metre 25.000 adet slot açma kapasitesine sahip olmuştur.
MAKİNA -2 MAKİNA
İŞİMİZ
Boru Delme, Filtreleme, Slotted, Casing Liner Boruları bu alanda hizmet veren Firmalar arasında AY-KON Boru her zaman ilk sırada yer almıştır. Müşteri Talebine göre Bilgisayar ortamında hazırlanan ve yine Bilgisayar ortamında aktarılarak Özel Makinalarımızda Delinen borular milimetrik ve tam ölçülerdedir.
EKİBİMİZ
Konusunda Uzman ve her biri belgeli olmak üzere en az bu sektörde 5 yıl deneyimlidir. Gerek Kurumsal ve Gerekse Aile anlayışında çalışma yaşantısı olan disiplinli titiz ve özverili Personelimiz her daim hizmet sunmak için hazırdır.
FABRİKAMIZ
Jeotermal Sondaj da Ülkemiz için Kalbi sayılabilecek AYDIN ilimizde bulunan  2000 m2’si kapalı olmak üzere 6.200 m2’lik bir alana kurulu ve Mülkiyeti tamamen Firmamıza ait olan Fabrikamızda Müşteri taleplerine göre Stok yapan Boruların İstif ve bakımlarını yapabilen özel bir sahası bulunan ve sadece bu iş için kurulan ilk ve tek Fabrikadır.
FABRİKA rsz_177 rsz_162
ARAÇ EKİPMAN VE YÜKLEME PARKIMIZI
Yine firmamıza ait olan araçlarımız, Müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla kapalı, açık her koşulla uygun indirme ve yükleme taşıma araçlarını bulundurmaktadır.
  • 10 tonluk Gezer Tavan Vincimiz,
  • 2 adet ve en az 3 Ton Kapasiteli  Forkliflerimiz,
  • 35 tonluk Hiup Araç üstü Vinçmiz
  • Transpaletlerimizle
Tüm Borularınızın İndirme ve Yüklemesinde en ufak bir sıkıntı yaşanmaz.

1531674_603443709753170_8508975683957269344_o

KALİTEMİZ
Firmamız müşteri taleplerine göre hazırlamış olduğu özel programlarla boruların delinme işlemlerini yapar. Delinen bu boruların çapakları her boru için yine firmamıza özel bir yöntemle içleri temizlenir. Temizleme işlemlerinden sonra borunun her iki ucu dişleri yağlanır ve muhafaza kapakları takılarak stok sahamızda müşterilerimizin isteklerine göre sevkiyata hazır bekletilir.
CİZİM-2 DELİKLİ BORU
FİLTRELEME SLOTTED YÖNTEMLERİMİZ
Konusunda Uzman Ekibimiz bu güne kadar 50 den fazla ve herbiri birbirinden çok farklı program hazırlamış tüm bu programları yaparken en özel teknikleri kullanmıştır.
Kullanılan bu teknikler slotların tam ölçülerde olması ve Boruların Mukavemetlerinin korunması amaçlanmaktadır.

CİZİM 090527236_slotted Filters

API (AMERICAN PETROLEUM INSTITUTE) Standartları baz alınarak hazırlanan bu programlar mukavemet kaybetmemeleri için modüler zikzaklama yöntemini (baklava dilimi) kullanarak boruların delinme aşamasında ısıya maruz kalmasını engellemiş olur.
api6d-v
*Müşteri Kişi veya Firmalarımıza Kendi projelerine  göre filtre açılmakta
*Veya isterlerse her bölge için Farklı Sondaj Sahalasına göre Ülkemizin en önemli Sondaj Bilim insanlarının (Hocalarımızın) Hazırlamamış olduğu çok özel projelere göre filtre açılabilmektedir.
FİLTRELEME SONRASI YAPILAN İŞLEMLER
Filtreleme işlemleri tamamlanan Casingler, teker teker çapak ve cürümlerinden temizlenerek iç ve dış bakımları yapılmaktadır. Temizlenen her bir boru Sondaj Terimi olan Tavşan adı verilen özel aparatla kontrol edilir. Böylece Müşterinin Sondaj Operasyonu sırasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşması önlenir. Boruların tek tek analizleri ve raporları hazırlanarak müşteriye sevki gerçekleştirmek için hazır hale getirilir.

KÜÇÜK KULE

Januar und für ein wintersemester von anfang mai bis handy überwachung app kostenlos zum 15